
Петля меблева кутова GTV Clip-On 30 ° з монтажною планкою
26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
+380 (68) 971-99-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутова меблева петля GTV Clip-On 30° з монтажною планкою виготовлена з нікельованої, стійкої до корозії сталі, завдяки чому петля служитиме довго, не провисаючи і не розхитуючись. Монтується та тримається як на 2 так і на 4 шурупах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Тип закривання | без доводчика |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Петлі |
| Вид петлі | Кутова |
| Висота планки | 2 мм |
| Діаметр чашки | 35 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Межцентровий бар’єр | 45 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип кріплення | Шуруп |
| Тип монтажу | Clip-On |
| Тип петлі | Для ДСП |
| Кут розкриття | 30° |
| Колір | Нікель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 ₴








