-10%

Пиддон для сушарки посуд 700 CD 640х251мм прозорій
200 ₴
179 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
+380 (68) 971-99-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змінний піддон для посудній сушки білий. Підбирається під різну ширину стандартних сушок.
Матеріал: Пластик
Колір: Прозорий
Висота: 17 мм
Довжина: 640 мм
Ширина: 251 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | D&D |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 255 мм |
| Довжина | 650мм |
| Тип | Піддон |
| Висота | 15мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 ₴

