-12%

Піддон для сушарки посуд 600 CD 550х255мм прозорий
180 ₴
159 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
+380 (68) 971-99-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змінний піддон для посудній сушіння білий. Підбирається під різну ширину стандартних сушарок.
Матеріал: Пластик
Колір: Прозорий
Висота: 15 мм
Довжина: 550 мм
Ширина: 255 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | D&D |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 255 мм |
| Довжина | 550мм |
| Тип | Піддон |
| Висота | 15мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 ₴

