
Ручка рейлінгова SIGMA С- 128 мм L- 188 мм Алюміній для дверцят
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
+380 (68) 971-99-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: високоякісний метал
Колір: Алюміній
Міжцентрову відстань: 128 мм
Довжина: 188 мм
Висота: 30 мм
Елегантна ручка підійде до будь-якого інтер'єру і буде справжньою окрасою меблів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Меблева ручка |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 188 мм |
| Міжцентрова відстань | 128 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рейлінгова |
| Тип кріплення | Накладній |
| Колір | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴

