
Ролик з поворотом SIGMA з гальмом d-50 мм прозорий
235 ₴
- В наявності
+380 (68) 971-99-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поворотний ролик з гальмом, застосовується як в домашніх умовах, так і на різному технічному обладнанні, а також використовується як ролик до офісної корпусних меблів, столів, різних виробничих майданчиків. Колесо не залишає слідів на підлозі, різних поверхнях. Матеріали, з яких виготовлений ролик, відповідають строгим нормам безпеки і екологічності. Покриття з композитних матеріалів гарантує зносостійкість вироби і дозволяє йому зберігати декоративні та ресурсні властивості протягом довгого періоду часу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Силікон прозорий |
| Ширина | 20см |
| Кріплення | Саморізи |
| Діаметр | 50 мм |
| Тип | З майданчиками |
| Висота | 70 см |
| Країна виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴


