
Меблевий ролик Н-20 (чорний)
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
+380 (68) 971-99-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Меблевий ролик висотою 20 мм, який має пряму основу (підставу), і витримує до 120 кг. Запропонований ролик відповідає всім нормам безпеки і екологічності. Ролик відмінно підійде на пуфіки, крісла, дивани. Ролик застосовується як направляючий і несучий елемент в м'яких меблів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 17 мм |
| Спосіб кріплення | Платформа під саморізи |
| Наявність стопора | Ні |
| Поворотне | Ні |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴



