Петля кутова Clip-On 135° з монтажною планкою виготовлена з нікельованої, стійкої до корозії сталі, завдяки чому петля служитиме довго, не провисаючи і не розхитуючись. Монтується та тримається як на 2 так і на 4 шурупах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTV |
| Тип закрывания | без доводчика |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Сталь |
| Цвет | Нікель |
| Вид | Петлі |
| Тип крепления | Шуруп |
| Страна-производитель | Китай |
| Угол раскрытия | 135° |
| Вид петли | Кутова |
| Тип монтажа | Clip-On |
| Тип петли | Для ДСП; Для МДФ |
| Межцентровое растояние | 45 мм |
| Высота планки | 2 мм |
| Диаметр чашки | 35 мм |
Информация для заказа
- Цена: 95 ₴








