Накладна петля ALFA 110° з монтажною планкою виготовлена з нікельованої, стійкої до корозії сталі, завдяки чому петля служитиме довго, не провисаючи і не розхитуючись. Монтується та тримається як на 2 так і на 4 шурупах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alfa |
| Тип закривання | без доводчика |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Петлі |
| Вид петлі | Накладна |
| Висота планки | 2 мм |
| Діаметр чашки | 35 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Межцентровий бар’єр | 47 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип кріплення | Шуруп |
| Тип монтажу | Clip-On |
| Тип петлі | Для ДСП; Для МДФ |
| Кут розкриття | 110° |
| Колір | Нікель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴









