
Петля накладна GTV Clip-On 165 ° трансформер з монтажною планкою
99 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- В наличии
+380 (68) 971-99-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Накладна петля GTV Clip-On 165° трансформер з монтажною планкою виготовлена з нікельованої, стійкої до корозії сталі, завдяки чому петля служитиме довго, не провисаючи і не розхитуючись. Монтується та тримається як на 2 так і на 4 шурупах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTV |
| Тип закрывания | без доводчика |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Трансформер |
| Вид петли | Накладна |
| Высота планки | 2 мм |
| Диаметр чашки | 35 мм |
| Материал | Сталь |
| Межцентровое растояние | 42 мм |
| Страна-производитель | Польща |
| Тип крепления | Шуруп |
| Тип монтажа | Clip-On |
| Тип петли | Для ДСП |
| Угол раскрытия | 165° |
| Цвет | Нікель |
Информация для заказа
- Цена: 99 ₴








