
Прозорі меблеві колеса d-35 мм GTV
125 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- В наличии
+380 (68) 971-99-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колеса меблеві прозорі поворотні d-35 мм на металевій платформі. Застосовується в домашніх умовах і на різному технічному обладнанні, а також використовується як ролик до офісних корпусних меблів та столів. Якість – відмінна. Конструкція міцна. Матеріали, з яких виготовлений ролик, відповідають строгим нормам безпеки та екологічності. Багатошарове покриття з композитних матеріалів гарантує зносостійкість виробів та дозволяє їм зберігати декоративні та ресурсні властивості протягом довгого періоду часу. Силіконове покриття ролика не залишає на підлогах чорні та сірі сліди, що дозволяє використовувати його на кахельних, лінолеумних та паркетних покриттях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTV |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 51 мм. |
| Диаметр | 35 мм |
| Допустимая нагрузка | 25 кг на один ролик |
| Материал | Матал и композитні матеріали |
| Наличие тормоза | Без гальма |
| Размер площадки | 50 мм х 50 мм. |
| Страна-производитель | Польща |
| Тип роликов | З майдачиком , поворотний |
| Цвет | прозорий |
Информация для заказа
- Цена: 125 ₴



