
Ролик SIGMA d-50 на металевій платформі гумовий із підшипником із гальмом
125 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- В наличии
+380 (68) 971-99-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ролики меблеві поворотні d-50 мм гумові із підшипником на металевій платформі з гальмом. Застосовується в домашніх умовах і на різному технічному обладнанні, а також використовується як ролик до офісних корпусних меблів та столів. Якість – відмінна. Конструкція міцна. Матеріали, з яких виготовлений ролик, відповідають строгим нормам безпеки та екологічності. Ролик прогумований, що запобігає появі небажаних слідів на кахельних, лінолеумних та паркетних покриттях. Багатошарове гумове покриття гарантує зносостійкість виробів і дозволяє їм зберігати декоративні та ресурсні властивості протягом тривалого часу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 70 мм |
| Диаметр | 50 мм. |
| Допустимая нагрузка | 40 кг на один ролик |
| Материал | метал і резина |
| Наличие тормоза | С гальмом |
| Размер площадки | 50 мм х 50 мм. |
| Страна-производитель | Польща |
| Тип роликов | С майданчиком, поворотний |
| Цвет | Хром |
Информация для заказа
- Цена: 125 ₴




