
Ролик меблевий не поворотний SIGMA d-25 мм
20 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- В наличии
+380 (68) 971-99-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ролик Sigma d-25 не поворотний для меблів застосовується в домашніх умовах та на різному лабораторному та технологічному обладнанні, а також при виготовленні офісних меблів. Покриття ролика наноситься за допомогою анодування, що покращує його ресурсні якості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 32 мм |
| Диаметр | 25 мм |
| Допустимая нагрузка | 15 кг на один ролик |
| Материал | метал і резина |
| Наличие тормоза | Без гальма |
| Страна-производитель | Польща |
| Тип роликов | Не поворотний |
| Цвет | Хром |
Информация для заказа
- Цена: 20 ₴



