
Упор дверний ХЗШП магнітний підлоговий (сатин) обмежувач відчинення дверей фіксатор
129 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- В наличии
+380 (68) 971-99-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Магнітний упор. При його встановленні важливо правильно вибрати напрямок зрізу.
Матеріал-сталь
Колір-сатин
Упор призначений для використання у приміщенні
Тип установки дверного упору – підлоговий
Висота упору - 30мм
Ширина -52 мм
Діаметр магніту – 23 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Упор дверний |
| Высота | 30мм |
| Диаметр | 23 мм |
| Страна-производитель | Україна |
| Тип установки дверного упора | Підлоговий |
| Цвет | Сатин |
| Ширина, мм | 52 мм |
Информация для заказа
- Цена: 129 ₴


