
Ролик з поворотом SIGMA з гальмом d-35 мм прозорий
165 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- В наличии
+380 (68) 971-99-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Поворотний ролик з гальмом, застосовується як в домашніх умовах, так і на різному технічному обладнанні, а також використовується як ролик до офісної корпусних меблів, столів, різних виробничих майданчиків. Колесо не залишає слідів на підлозі, різних поверхнях. Матеріали, з яких виготовлений ролик, відповідають строгим нормам безпеки і екологічності. Покриття з композитних матеріалів гарантує зносостійкість вироби і дозволяє йому зберігати декоративні та ресурсні властивості протягом довгого періоду часу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Силікон прозорий |
| Ширина | 30см |
| Крепление | Саморізи |
| Диаметр | 35 мм |
| Тип | З майданчиком |
| Высота | 55 см |
| Страна производитель | Польща |
Информация для заказа
- Цена: 165 ₴


