
Напрямна кулькова врізна під паз CD Н-17 L-342 мм комплект хром
59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
+380 (68) 971-99-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулькова напрямна з механізмом часткового висування під паз від німецького виробника Hafele.
Виготовлена напрямна з оцинкованої сталі.
Довжина: 342 мм
Ширина шини: 17 мм
Ролики здатні витримувати навантаження до 10 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D&D |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 227 |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 342 мм |
| Максимальне навантаження, кг | До 10 кг |
| Матеріал | Метал |
| Наявність доводчика | Без доводчика |
| Тип | Направляюча |
| Тип висування | Часткове |
| Тип направляючої | Кулькова |
| Колір | Хром |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴




