
Напрямна кулькова врізна під паз CD Н-17 L-214 мм комплект хром
44 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- В наличии
+380 (68) 971-99-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кулькова напрямна з механізмом часткового висування під паз від німецького виробника Hafele.
Виготовлена напрямна з оцинкованої сталі.
Довжина: 214 мм
Ширина шини: 17 мм
Ролики здатні витримувати навантаження до 10 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | D&D |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес, г | 143 |
| Высота | 17 мм |
| Длина | 214 мм |
| Максимальная нагрузка, кг | До 10 кг |
| Материал | Метал |
| Наличие доводчика | Без доводчика |
| Тип | Направляюча |
| Тип выдвижения | Часткове |
| Тип направляющей | Кулькова |
| Цвет | Хром |
| Ширина | 10 мм |
Информация для заказа
- Цена: 44 ₴




