-17%

Направляюча кулькова телескопічна CD Н-43 мм L-500 мм комплект хром
229 ₴
189 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- В наличии
+380 (68) 971-99-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Телескопічна направляючі є популярним видом механізмів висування.
Ролик повністю відповідає всім критеріям екологічності та нормам безпеки.
Направляюча складається з двох частин, одна з яких кріпиться до корпусу мебелі, а інша до ящика.
Ролики здатні витримувати навантаження до 20 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | D&D |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес, г | 940 |
| Высота | 43 мм |
| Длина | 500 мм |
| Максимальная нагрузка, кг | До 20 кг |
| Материал | Сталь |
| Наличие доводчика | Без доводчика |
| Тип | Направляюча |
| Тип выдвижения | Повне |
| Тип направляющей | Кулькова |
| Цвет | Хром |
| Ширина | 12,5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 189 ₴



