
Направляюча роликова CD L-450 мм комплект білий
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
+380 (68) 971-99-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Роликові напрямлячі є популярним видом механізмів висування.
Ролик повністю відповідає всім критеріям екологічності та нормам безпеки.
Направляюча складається з двох частин, одна з яких кріпиться до корпусу мебелі, а інша до ящика.
Ролики здатні витримувати навантаження до 15 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D&D |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 340 |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Максимальне навантаження, кг | До 15 кг |
| Матеріал | Метал |
| Наявність доводчика | Без доводчика |
| Покриття | Емаль |
| Тип | Направляюча |
| Тип висування | Часткова |
| Тип направляючої | Роликова |
| Колір | Білий |
| Ширина | 12,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴



