
Меблевий Ролик Н - 35 (прогумований) сірий
35 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- В наличии
+380 (68) 971-99-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Запропонований ролик Н-35мм, сірого кольору. Цей ролик можна використовувати у виробництві, домашніх потребах. Встановлюється ролик на таких предметах, які необхідно періодично пересувати. Це може бути: крісло, дивани, пуфіки. Ролик строго відповідає нормам безпеки. А також, не залишає за собою чорних смуг на підлозі, кахлі, лінолеумі, паркеті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр | 27 мм |
| Способ крепления | Платформа под саморезы |
| Наличие стопора | Нет |
| Поворотное | Нет |
| Прорезиненное | Да |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Сірий |
| Ширина | 15 см |
| Высота | 35 см |
Информация для заказа
- Цена: 35 ₴



