
Меблевий ролик Н-34 (прогумований) сірий
35 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- В наличии
+380 (68) 971-99-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Меблевий ролик прогумований Н-34мм, сірого кольору. В основному - це меблевий ролик підходить для диванів, пуфіків і крісел. Можна використовувати на таких предметах, які необхідно періодично пересувати. Ролик строго відповідає всім нормам безпеки, а також екологічності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр | 30 мм |
| Способ крепления | Платформа под саморезы |
| Наличие стопора | Нет |
| Поворотное | Нет |
| Прорезиненное | Да |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Сірий |
| Ширина | 21 см |
| Высота | 34 см |
Информация для заказа
- Цена: 35 ₴




