Меблевий ролик висотою 20 мм, який має пряму основу (підставу), і витримує до 120 кг. Запропонований ролик відповідає всім нормам безпеки і екологічності. Ролик відмінно підійде на пуфіки, крісла, дивани. Ролик застосовується як направляючий і несучий елемент в м'яких меблів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр | 17 мм |
| Способ крепления | Платформа под саморезы |
| Наличие стопора | Нет |
| Поворотное | Нет |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Чорний |
| Ширина | 17 см |
| Высота | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 25 ₴




